Ubezpieczenia dla biznesu

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, małych i dużych firm, początkujących i doświadczonych przedsiębiorców. Koncentrujemy się na wielokierunkowym wsparciu, proponując rozwiązania ubezpieczeniowe najlepiej dopasowane do potrzeb firmy, jej specyfiki, zakresu świadczonych usług oraz ewentualnego ryzyka, jakie jest z tym związane. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, co daje nam jeszcze większe możliwości w personalizowaniu ofert.

Indywidualna oferta ubezpieczenia dla firm

Nasza oferta obejmuje zarówno analizę zagrożenia związanego z prowadzoną działalnością, jak również przygotowanie oferty ubezpieczeniowej najlepiej odpowiadającej Twoim potrzebom. Dokonujemy analizy dostępnych ofert ubezpieczycieli i jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. W procesie likwidacji szkód możesz liczyć na naszą pomoc.

Więcej o naszej ofercie ubezpieczeń dla biznesu możesz znaleźć na www.sequra.insure

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia OC, ubezpieczenia flotowe, mienia, ochrony prawnej, ubezpieczenia grupowe, od cyberryzyk i zawodowe, a także gwarancje ubezpieczeniowe.

ubezpieczenia dla biznesu

Mamy świadomość, jak ważna jest skuteczna ochrona ubezpieczeniowa. Nasza multiagencja dopasuje odpowiedni zakres ochrony ubezpieczeniowej dla Twojej firmy, po czym porówna oferty większości firm ubezpieczeniowych w Polsce, wybierając najtańszą i najlepiej dopasowaną. Aby skutecznie doradzać naszym klientom biznesowym, dojeżdżamy i świadczymy nasze usługi w siedzibie klienta.

EnglishGermanUkraine
Zadzwoń
Wyznacz trasę