Ubezpieczenia dla biznesu

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, małych i dużych firm, początkujących i doświadczonych przedsiębiorców. Koncentrujemy się na wielokierunkowym wsparciu, proponując rozwiązania ubezpieczeniowe najlepiej dopasowane do potrzeb firmy, jej specyfiki, zakresu świadczonych usług oraz ewentualnego ryzyka, jakie jest z tym związane. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, co daje nam jeszcze większe możliwości w personalizowaniu ofert.

Indywidualna oferta ubezpieczenia dla firm

Nasza oferta obejmuje zarówno analizę zagrożenia związanego z prowadzoną działalnością, jak również przygotowanie oferty ubezpieczeniowej najlepiej odpowiadającej Twoim potrzebom. Dokonujemy analizy dostępnych ofert ubezpieczycieli i jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. W procesie likwidacji szkód możesz liczyć na naszą pomoc.

Więcej o naszej ofercie ubezpieczeń dla biznesu możesz znaleźć na www.sequra.insure

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia OC, ubezpieczenia flotowe, mienia, ochrony prawnej, ubezpieczenia grupowe, od cyberryzyk i zawodowe, a także gwarancje ubezpieczeniowe.

Mamy świadomość, jak ważna jest skuteczna ochrona ubezpieczeniowa. Nasza multiagencja dopasuje odpowiedni zakres ochrony ubezpieczeniowej dla Twojej firmy, po czym porówna oferty większości firm ubezpieczeniowych w Polsce, wybierając najtańszą i najlepiej dopasowaną. Aby skutecznie doradzać naszym klientom biznesowym, dojeżdżamy i świadczymy nasze usługi w siedzibie klienta.

EnglishGermanUkraine
Zadzwoń
Wyznacz trasę