PZU Opole

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna wchodzący w skład grupy kapitałowej PZU to największa i zarazem najstarsza firma ubezpieczeniowa w Polsce. Historia marki PZU sięga roku 1803 przez co można ją zaliczyć do jednej z najstarszych polskich marek. Obecnie grupa PZU poza produktami ubezpieczeniowymi oferuje swoim klientom także szereg usług inwestycyjnych, emerytalnych oraz bankowych. Poza polskim rynkiem PZU jest obecne na rynkach litewskim oraz ukraińskim.

W Opolu PZU S.A. posiada jeden oddział obsługujący zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych w pełnym zakresie sprzedaży usług oraz likwidacji szkód. Zlokalizowany jest on w centrum miasta przy ulicy Ozimskiej 5 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00

.

Centrum Ubezpieczeń Partner posiada w swojej ofercie pełną ofertę PZU zarówno dla klientów nowych, jak i tych pragnących odnowić swoją polisę. Na każdym etapie współpracy z naszymi klientami dbamy o ich dobre poinformowanie w obszarze zawieranej umowy ubezpieczeniowej oraz odpowiadamy na wszelkie pytania rozwiewając ewentualne wątpliwości. Jeśli szukasz ubezpieczenia PZU lub innego towarzystwa ubezpieczeniowego i zależy Ci na kompleksowej obsłudze z zachowaniem atrakcyjnej ceny to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (77 5444 225) z naszym agentem oraz umówienie spotkanie w naszej siedzibie przy placu Wolności 4-5 w Opolu.

Likwidacja szkody

Likwidacja szkody w PZU jest prostą procedurą i można ją zainicjować:

- telefonicznie poprzez infolinię,
- osobiście w oddziale PZU w Opolu,
- poprzez agenta PZU – zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe wsparcie w kontakcie z ubezpieczycielem oraz w procesie likwidacji szkody.

W większości przypadków po zgłoszeniu powstania szkody skontaktuje się z tobą pracownik PZU celem ustalenia dogodnego dla ciebie terminu i miejsca oględzin. Warto pamiętać, żeby podczas oględzin posiadać komplet dokumentów (ich lista zostanie przekazana telefonicznie) dzięki czemu uniknąć można niepotrzebnych opóźnień w wypłacie odszkodowania. W oddziale PZU w Opolu można zgłaszań następujące rodzaje szkód:

- uszkodzenie lub kradzież auta (w ramach polisy AutoCasco lub OC sprawcy),
- szkody powstałe na mieniu osób fizycznych (nieruchomości lub mienie ruchome),
- szkody powstałe na mieniu podmiotów gospodarczych (nieruchomości, środki trwałe, środki obrotowe, inne mienie),

- uszkodzenie lub kradzież mienia wchodzącego w skład gospodarstwa rolnego (budynki, mienie ruchome),
- szkody w uprawach rolnych,
- szkody w zwierzętach.

Rodzaje polis PZU w naszej ofercie

Polecamy w szczególności następujące rodzaje polis Grupy PZU dla mieszkańców Opola i okolic:
- ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, assistance, zielona karta, NNW)
- ubezpieczenie domu
- ubezpieczenie mieszkania
- ubezpieczenie wyposażenia
- PZU na życie i zdrowie
- ubezpieczenie domu w budowie
- ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej związanych z wykonywaniem zawodu lekarza, pielęgniarki lub położnej
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, wychowawców i opiekunów
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej apteki
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pielęgniarek i położnych
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób wykonujących zawód medyczny
- polisy turystyczne
- programy inwestycyjne i kapitałowe
- OFE PZU
- IKZE PZU
- PZU uprawy
- PZU gospodarstwo rolne

Ubezpieczenia PZU dla firm

W ofercie naszej multiagencji posiadamy wszystkie produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU kierowane dla podmiotów gospodarczych. Nasi doświadczeni pracownicy potrafią fachowo doradzić w zakresie niezbędnej ochrony ubezpieczeniowej, a także mogą poprowadzić w imieniu klienta negocjacje z ubezpieczycielem celem stworzenia indywidualnie dopasowanej polisy lub całego pakietu ubezpieczeniowego.