PAKIETY MEDYCZNE

Oferta dla osób indywidualnych

W ofercie naszej multiagencji znajdują się pakiety medyczne dla osób indywidualnych. Jest to nowoczesna i wygodna forma korzystania z prywatnej służby zdrowia dla całej rodziny. W zależności od wybranego rodzaju pakietu pacjenci mają możliwość korzystania z usług medycznych bez dodatkowych opłat lub z dopłatą niewielkich kwot.

Oferta dla przedsiębiorstw

Nowoczesne firmy poszukują ciekawych form nagradzania pracowników. Dobrym rozwiązaniem motywacyjnym jest zakup pakietów medycznych dla pracowników umożliwiając im skorzystanie z prywatnej służby zdrowia. Pakiety tego typu zaspokajają różnorodne potrzeby medyczne pracowników i mogą być dopasowane swoim zakresem do potrzeb i możliwości pracodawcy. Dodatkowym atutem tego typu ubezpieczenia jest możliwość objęcia nim nie tylko samego pracownika ale także członków jego rodziny. Dzięki takiej formie cała rodzina zostanie objęta nowoczesnymi świadczeniami medycznymi, co znacząco wpłynie na poczucie więzi pracownika z pracodawcą.

Ubezpieczeniowe pakiety medyczne mogą stanowić bardzo ciekawą formę systemu motywacyjnego dla pracowników oraz mogą stanowić alternatywę dla tradycyjnej premii pieniężnej. W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnego systemu opieki zdrowotnej stanowi dużą wartość.

Korzyści pakietów medycznych (w zależności od wybranego pakietu):

Osoby objęte ubezpieczeniowymi pakietami medycznymi mogą korzystać (w zależności od wybranej firmy ubezpieczeniowej i pakietu) z usług medycznych w całej Polsce dzięki sieci Medicover, Polmed i LuxMed. Warto zaznaczyć, że wszystkie te placówki medyczne korzystają z nowoczesnych rozwiązań dzięki czemu nie jest konieczne czekanie w kolejce, a wizytę można umówić przez telefon lub internet.

 • dostęp do lekarza specjalisty: internisty, ginekologa, okulisty, ortopedy, laryngologa, pediatry, chirurga, lekarza rodzinnego, kardiologa, stomatologa i innych specjalności
 • dostęp do nowoczesnych badań takich jak: badania hematologiczne, badania biochemiczne krwi, badania moczu (ogólne i specjalistyczne), badania kału, badania z zakresu diagnostyki RTG, badania z zakresu diagnostyki USG (w tym USG 3d i 4d) i inne
 • dostęp do ambulatoryjnych zabiegów pielęgniarskich
 • dostęp do okresowych szczepień przeciwko grypie dla osób dorosłych
 • dostęp do domowych wizyt lekarskich
 • brak konieczności uzyskania skierowania do lekarza specjalisty
 • możliwość skorzystania z transportu medycznego
 • dostęp do całodobowej infolinii medycznej
 • assistance medyczne
 • brak konieczności przejścia badań medycznych podczas przystępowania do ubezpieczenia
 • duża oszczędność czasu i brak kolejek do lekarza

Pakiety medyczne szyte na miarę według Twoich potrzeb

Pakiety medyczne można dopasować do możliwości finansowych Twoich lub Twojej firmy. Dzięki współpracy z naszą multiagencją ubezpieczeniową otrzymujesz dostęp do najlepszych ofert w Polsce, a nasz doradca pomoże dopasować zakres ubezpieczenia oraz wyszuka najlepszą ofertę cenową.