O NAS

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową działającą w Opolu oraz na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w doborze najlepszych i zarazem najtańszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla naszych klientów. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych w Polsce. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne chcące wybrać dla siebie najtańsze ubezpieczenie samochodu lub domu, a także podmioty gospodarcze szukające optymalizacji kosztów i zakresu ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczeniowa dla osób prywatnych

Każde gospodarstwo domowe powinno być w pewnym zakresie objęte ochroną ubezpieczeniową. Wzrost dynamiki naszego życia oraz majątku powinien skłaniać nas do głębszej refleksji w temacie ochrony ubezpieczeniowej. Nasza multiagencja wybierze dla Państwa najlepiej dopasowane i zarazem najtańsze ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie na życie i zdrowotne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, a także pomoże dobrać odpowiedni plan emerytalny.

Oferta dla przedsiębiorstw

Wiemy jak ważna w każdej firmie jest skuteczna ochrona ubezpieczeniowa. Nasza multiagencja dobierze odpowiedni zakres ochrony ubezpieczeniowej dla Państwa firmy, po czym porówna oferty większości firm ubezpieczeniowych w Polsce, wybierając najtańszą i najlepiej dopasowaną. Aby skutecznie doradzać naszym klientom biznesowym dojeżdżamy i świadczymy nasze usługi w siedzibie klienta.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ubezpieczeniowych?

Wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń pozwoliło nam wypracować model działania, w którym dobieramy dla klienta ubezpieczenie zarówno najlepszej jakości, jak i w najlepszej cenie. Nie jesteśmy pośrednikiem jednej firmy ubezpieczeniowej. W naszej ofercie znajduje się większość firm ubezpieczeniowych, a dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu możemy w krótkim czasie przekalkulować składkę ubezpieczeniową w każdej z nich. Taka forma współpracy zapewnia naszym klientom rzetelność oraz gwarancję uzyskania najlepszej oferty dostępnej na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze kierując się jego potrzebami i jego dobrym interesem. Nasza firma nastawiona jest na długoterminową współpracę, dlatego zawsze dbamy aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.